CC65LA24 Carlo Gavazzi
  • Part Number: CC65LA24
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P CONT L 24V 50/60Hz 2NO2NC
  • Category: Contactors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"