CC40SA240 Carlo Gavazzi
  • Part Number: CC40SA240
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P CONT S 240V 50/60Hz 2NO2NC
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM