CC22SD24 Carlo Gavazzi
  • Part Number: CC22SD24
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: Contactor, Midi, 3 Pole, 22A, 690VAC, 24VDC Coil, 1 NO/1 NC, Screw Terminals
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about CC22SD24 Carlo Gavazzi
    CC22SD24 Carlo Gavazzi
    CC22SD24 is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. CC22SD24 is described as Contactor, Midi, 3 Pole, 22A, 690VAC, 24VDC Coil, 1 NO/1 NC, Screw Terminals. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V