CC100SA600-60HZ Carlo Gavazzi
  • Part Number: CC100SA600-60HZ
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P CONT S 600V 60Hz 2NO2NC
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about CC100SA600-60HZ Carlo Gavazzi
    CC100SA600-60HZ Carlo Gavazzi
    CC100SA600-60HZ is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. CC100SA600-60HZ is described as 3P CONT S 600V 60Hz 2NO2NC. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM