CC100LA600-60HZ Carlo Gavazzi
  • Part Number: CC100LA600-60HZ
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P CONT L 600V 60Hz 2NO2NC
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about CC100LA600-60HZ Carlo Gavazzi
    CC100LA600-60HZ Carlo Gavazzi
    CC100LA600-60HZ is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. CC100LA600-60HZ is described as 3P CONT L 600V 60Hz 2NO2NC. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK