CC100LA480-60HZ Carlo Gavazzi
  • Part Number: CC100LA480-60HZ
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: 3P CONT L 480V 60Hz 2NO2NC
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about CC100LA480-60HZ Carlo Gavazzi
    CC100LA480-60HZ Carlo Gavazzi
    CC100LA480-60HZ is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Contactors category. CC100LA480-60HZ is described as 3P CONT L 480V 60Hz 2NO2NC. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD