CB32CLN20TCFT Carlo Gavazzi
  • Part Number: CB32CLN20TCFT
  • Manufacturer Name: Carlo Gavazzi
  • Description: CAP PROX 32MM NC 2 WIRE AC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about CB32CLN20TCFT Carlo Gavazzi
    CB32CLN20TCFT Carlo Gavazzi
    CB32CLN20TCFT is manufactured by Carlo Gavazzi and is categorized in the Sensors category. CB32CLN20TCFT is described as CAP PROX 32MM NC 2 WIRE AC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carlo Gavazzi
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM