CTVL-A5B3-311.04TS Cardinal Comp
  • More about CTVL-A5B3-311.04TS Cardinal Comp
    CTVL-A5B3-311.04TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CTVL-A5B3-311.04TS is described as OSC VCTCXO 311.04MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"