CTVED-A5B3-622.08TS Cardinal Comp
  • More about CTVED-A5B3-622.08TS Cardinal Comp
    CTVED-A5B3-622.08TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CTVED-A5B3-622.08TS is described as OSC VCTCXO 622.08MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cardinal Comp
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM