CPPT7L-BP-100.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPT7L-BP-100.0TS Cardinal Comp
    CPPT7L-BP-100.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPT7L-BP-100.0TS is described as OSC XO 100.000MHZ TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"