CPPT7L-A7BR-200.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPT7L-A7BR-200.0TS Cardinal Comp
    CPPT7L-A7BR-200.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPT7L-A7BR-200.0TS is described as OSC XO 200.000MHZ TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH