CPPT7-A7B6-40.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPT7-A7B6-40.0TS Cardinal Comp
    CPPT7-A7B6-40.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPT7-A7B6-40.0TS is described as OSC XO 40.000MHZ TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"