CPPT4-A5BR-2.048TS Cardinal Comp
  • More about CPPT4-A5BR-2.048TS Cardinal Comp
    CPPT4-A5BR-2.048TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPT4-A5BR-2.048TS is described as OSC XO 2.048MHZ TTL PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH