CPPT1T-B6-0.799PD Cardinal Comp
  • More about CPPT1T-B6-0.799PD Cardinal Comp
    CPPT1T-B6-0.799PD is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPT1T-B6-0.799PD is described as OSC XO 799.000KHZ TTL PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X