CPPLC8L-B6-45.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPLC8L-B6-45.0TS Cardinal Comp
    CPPLC8L-B6-45.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPLC8L-B6-45.0TS is described as OSC XO 45.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"