CPPLC7-A7BD-4.9152TS Cardinal Comp
  • More about CPPLC7-A7BD-4.9152TS Cardinal Comp
    CPPLC7-A7BD-4.9152TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPLC7-A7BD-4.9152TS is described as OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS