CPPFXT7L-A7BR-12.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPFXT7L-A7BR-12.0TS Cardinal Comp
    CPPFXT7L-A7BR-12.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPFXT7L-A7BR-12.0TS is described as OSC XO 12.000MHZ TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM