CPPC7LZ-A7BR-98.304TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7LZ-A7BR-98.304TS Cardinal Comp
    CPPC7LZ-A7BR-98.304TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7LZ-A7BR-98.304TS is described as OSC XO 98.304MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH