CPPC7LT-A7BR-32.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7LT-A7BR-32.0TS Cardinal Comp
    CPPC7LT-A7BR-32.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7LT-A7BR-32.0TS is described as OSC XO 32.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"