CPPC7LT-A7BP-13.1072TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7LT-A7BP-13.1072TS Cardinal Comp
    CPPC7LT-A7BP-13.1072TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7LT-A7BP-13.1072TS is described as OSC XO 13.1072MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"