CPPC7L-BP-65.536PD Cardinal Comp
  • More about CPPC7L-BP-65.536PD Cardinal Comp
    CPPC7L-BP-65.536PD is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7L-BP-65.536PD is described as OSC XO 65.536MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM