CPPC7L-A3B6-1.8432TS Cardinal Comp
  • More about CPPC7L-A3B6-1.8432TS Cardinal Comp
    CPPC7L-A3B6-1.8432TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC7L-A3B6-1.8432TS is described as OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM