CPPC4T-A7B6-20.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC4T-A7B6-20.0TS Cardinal Comp
    CPPC4T-A7B6-20.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC4T-A7B6-20.0TS is described as OSC XO 20.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE