CPPC4L-A7BR-96.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC4L-A7BR-96.0TS Cardinal Comp
    CPPC4L-A7BR-96.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC4L-A7BR-96.0TS is described as OSC XO 96.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM