MF72-120D15 Cantherm
  • Part Number: MF72-120D15
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 120 OHM 20% 1.8A 17.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-120D15 Cantherm
    MF72-120D15 Cantherm
    MF72-120D15 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-120D15 is described as ICL 120 OHM 20% 1.8A 17.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cantherm
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    View
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V