MF72-080D9-STRAIGHT Cantherm
  • Part Number: MF72-080D9-STRAIGHT
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 80 OHM 20%
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-080D9-STRAIGHT Cantherm
    MF72-080D9-STRAIGHT Cantherm
    MF72-080D9-STRAIGHT is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-080D9-STRAIGHT is described as ICL 80 OHM 20%. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cantherm
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB