MF72-080D11 Cantherm
  • Part Number: MF72-080D11
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 80 OHM 20% 1.2A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-080D11 Cantherm
    MF72-080D11 Cantherm
    MF72-080D11 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-080D11 is described as ICL 80 OHM 20% 1.2A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM