MF72-050D11 Cantherm
  • Part Number: MF72-050D11
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 50 OHM 20% 1.5A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-050D11 Cantherm
    MF72-050D11 Cantherm
    MF72-050D11 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-050D11 is described as ICL 50 OHM 20% 1.5A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE