MF72-033D9 Cantherm
  • Part Number: MF72-033D9
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 33 OHM 20% 1A 11MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-033D9 Cantherm
    MF72-033D9 Cantherm
    MF72-033D9 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-033D9 is described as ICL 33 OHM 20% 1A 11MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.