MF72-033D11 Cantherm
  • Part Number: MF72-033D11
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 33 OHM 20% 1.5A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-033D11 Cantherm
    MF72-033D11 Cantherm
    MF72-033D11 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-033D11 is described as ICL 33 OHM 20% 1.5A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL