MF72-022D11 Cantherm
  • Part Number: MF72-022D11
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 22 OHM 20% 2A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-022D11 Cantherm
    MF72-022D11 Cantherm
    MF72-022D11 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-022D11 is described as ICL 22 OHM 20% 2A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"