MF72-020D13 Cantherm
  • Part Number: MF72-020D13
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 20 OHM 20% 3A 15.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-020D13 Cantherm
    MF72-020D13 Cantherm
    MF72-020D13 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-020D13 is described as ICL 20 OHM 20% 3A 15.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cantherm
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"