MF72-020D11 Cantherm
  • Part Number: MF72-020D11
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 20 OHM 20% 2A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-020D11 Cantherm
    MF72-020D11 Cantherm
    MF72-020D11 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-020D11 is described as ICL 20 OHM 20% 2A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK