MF72-016D11 Cantherm
  • Part Number: MF72-016D11
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 16 OHM 20% 2A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-016D11 Cantherm
    MF72-016D11 Cantherm
    MF72-016D11 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-016D11 is described as ICL 16 OHM 20% 2A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cantherm
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM