MF72-012D7 Cantherm
  • Part Number: MF72-012D7
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 12 OHM 20% 1A 9MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-012D7 Cantherm
    MF72-012D7 Cantherm
    MF72-012D7 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-012D7 is described as ICL 12 OHM 20% 1A 9MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM