MF72-012D13 Cantherm
  • Part Number: MF72-012D13
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 12 OHM 20% 3A 15.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-012D13 Cantherm
    MF72-012D13 Cantherm
    MF72-012D13 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-012D13 is described as ICL 12 OHM 20% 3A 15.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.