MF72-012D11 Cantherm
  • Part Number: MF72-012D11
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 12 OHM 20% 2A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-012D11 Cantherm
    MF72-012D11 Cantherm
    MF72-012D11 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-012D11 is described as ICL 12 OHM 20% 2A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT