MF72-010D20 Cantherm
  • Part Number: MF72-010D20
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 10 OHM 20% 6A 22.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-010D20 Cantherm
    MF72-010D20 Cantherm
    MF72-010D20 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-010D20 is described as ICL 10 OHM 20% 6A 22.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"