MF72-010D11 Cantherm
  • Part Number: MF72-010D11
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 10 OHM 20% 3A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-010D11 Cantherm
    MF72-010D11 Cantherm
    MF72-010D11 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-010D11 is described as ICL 10 OHM 20% 3A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.