MF72-002.5D13 Cantherm
  • Part Number: MF72-002.5D13
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 2.5 OHM 20% 6A 15.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-002.5D13 Cantherm
    MF72-002.5D13 Cantherm
    MF72-002.5D13 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-002.5D13 is described as ICL 2.5 OHM 20% 6A 15.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE