MF72-002.5D11 Cantherm
  • Part Number: MF72-002.5D11
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 2.5 OHM 20% 5A 13MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-002.5D11 Cantherm
    MF72-002.5D11 Cantherm
    MF72-002.5D11 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-002.5D11 is described as ICL 2.5 OHM 20% 5A 13MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE