MF72-001.3D20 Cantherm
  • Part Number: MF72-001.3D20
  • Manufacturer Name: Cantherm
  • Description: ICL 1.3 OHM 20% 9A 22.5MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about MF72-001.3D20 Cantherm
    MF72-001.3D20 Cantherm
    MF72-001.3D20 is manufactured by Cantherm and is categorized in the ICL category. MF72-001.3D20 is described as ICL 1.3 OHM 20% 9A 22.5MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cantherm
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"