CWR-220-60-0003 CW Industries
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CWR-220-60-0003 CW Industries
    CWR-220-60-0003 CW Industries
    CWR-220-60-0003 is manufactured by CW Industries and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. CWR-220-60-0003 is described as CONN SOCKET 60POS TIN IDC. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by CW Industries
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V