CWR-170-10-0003 CW Industries
  • More about CWR-170-10-0003 CW Industries
    CWR-170-10-0003 CW Industries
    CWR-170-10-0003 is manufactured by CW Industries and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. CWR-170-10-0003 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 10POS .100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"