CWR-170-10-0000 CW Industries
  • Available: 214
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CWR-170-10-0000 CW Industries
    CWR-170-10-0000 CW Industries
    CWR-170-10-0000 is manufactured by CW Industries and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. CWR-170-10-0000 is described as CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by CW Industries
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP