CWR-140-10-0003 CW Industries
  • More about CWR-140-10-0003 CW Industries
    CWR-140-10-0003 CW Industries
    CWR-140-10-0003 is manufactured by CW Industries and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. CWR-140-10-0003 is described as CONN PCB IDC 10POS W/COVER LIP. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by CW Industries
    ---> Direct Wire Board Rectangular Connector from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Direct Wire Board Rectangular Connector
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A