CWN-590-34-9004 CW Industries
  • More about CWN-590-34-9004 CW Industries
    CWN-590-34-9004 CW Industries
    CWN-590-34-9004 is manufactured by CW Industries and is categorized in the Rectangular Connector Accessories category. CWN-590-34-9004 is described as CONN HDR 34 POS W/O CONTACTS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by CW Industries
    ---> Rectangular Connector Accessories from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Accessories
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH