CWN-572-50-0021-204 CW Industries
  • More about CWN-572-50-0021-204 CW Industries
    CWN-572-50-0021-204 is manufactured by CW Industries and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. CWN-572-50-0021-204 is described as CONN HEADER STRAIGHT 50POS WW. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"