CWN-561-26-0000 CW Industries
  • More about CWN-561-26-0000 CW Industries
    CWN-561-26-0000 CW Industries
    CWN-561-26-0000 is manufactured by CW Industries and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. CWN-561-26-0000 is described as HEADER 26 POS .1" PCB REC. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM