VYC30W-Q48-T312-H CUI
  • Part Number: VYC30W-Q48-T312-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 3.3, +/-12V 30W TH
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VYC30W-Q48-T312-H CUI
    VYC30W-Q48-T312-H CUI
    VYC30W-Q48-T312-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYC30W-Q48-T312-H is described as DC/DC CONVERT 3.3, +/-12V 30W TH. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM